רכשתם בית חדש ורוצים שהכול יהיה מושלם מבחינת העיצוב, אם כך כדאי להתחיל לחשוב על עיצוב פנים. בעזרת מעצב פנים במרכז ניתן לעצב את הבית בצורה שונה ומיוחדת, ולשדרג את איכות החיים. ולא רק בית חדש, כל מי שמאס בסגנון העיצובי הקיים וחוסר ההרמוניה בבית, יכול להיות משירותי עיצוב בהתאמה אישית.

מעצב פנים במרכז מעניק לכל לקוח פתרון עיצובי אשר מתוכנן ונבנה בהתאמה אישית. המעצב בוחן את המאפיינים הפיזיים של המקום, וגם את האישיות, הצרכים והציפיות העיצוביות של לקוחותיו. בהתאם לכך הוא מעניק להם עיצוב התואם לאורח החיים שלהם. זהו יכול להיות עיצוב בית שלם או עיצוב חללים מסוימים בבית, ובכל חלל מעוצב תוכלו להרגיש את החוויה ואת עולם התחושות והרגשות שמבטא העיצוב.

מעצב פנים מתעסק בכל תחום הנראות של הבית, מצבע הקירות וסוג הרצפה ועד הפרטים הקטנים של ההום סטיילינג. אלו הם כלי העבודה של המעצב, ובעזרתם הוא בונה הרמוניה ומשדר את התחושות הנכונות. בעזרת עיצוב פנים ניתן להעניק ערך מוסף לכל חלל. למשל בעזרת שילובי הצבעים הנכונים ניתן לבנות את התחושות המרגיעות של חדר השינה, או את תחושת החמימות הביתית של הסלון המשפחתי.

סגנון עיצובי המעניק חוויה

מעצב פנים במרכז יכול לראות את התמונה המלאה; הוא בונה קונספט עיצובי ומבטא אותו בעזרת הכלים העיצוביים השונים. בעולמינו ישנו עושר של סגנונות עיצוביים המגיעים ממקומות שונים ותקופות שונות בהיסטוריה, וכמובן את השילובים ההרמוניים והמפתיעים בין סגנונות עיצוביים שונים.

בחירת הסגנון העיצובי היא החלטה של הלקוח, למרות שהוא בהחלט יכול להעניק למעצב יד חופשית אם ירצה בכך. ישנם סגנונות עיצוביים שונים כמו למשל סגנון יווני או ים תיכוני, סגנון כפרי, סגנון מודרני, סגנון ניו-יורקי ועוד דברים מעניינים. אם אינכם בטוחים לגבי הסגנון העיצובי, תוכלו לעבור יחדיו עם מעצב הפנים על תמונות של סגנונות עיצוב שונים ולקבל השראה עבור הסגנון המתאים עבורכן.

אתם יכולים גם להתרשם מהסגנון העיצובי כפי שהוא בא לידי ביטוי בתיק העבודות של מעצב הפנים. שם תוכלו לראות את היכולות שלו ואת סוגי הפרויקטים שבהם הוא היה מעורב. זכרו רק שכל פרויקט נעשה בהתאמה אישית עבור הלקוח, ואפשר להתרשם מיכולותיו הביצועיות וניסיונו של המעצב גם עם עבודותיו אינן משקפות את הסגנון העיצובי שעליו חשבתם.

מעצב פנים במרכז

חולמים על מטבח מעוצב בסגנון כפרי או סלון מודרני? מעצב פנים במרכז יסייע לכם להגשים את המטרה בצורה הטובה ביותר. הוא יודע כיצד לעבוד עם הכלים העיצוביים וכיצד לנצל את החלל בצורה האופטימלית. כאן באתר תוכלו למצוא מאגר של מעצבים מוכשרים, איתם תוכלו ליצור קשר ולקבל הצעות מחיר לעבודה. זכרו כי מומלץ לחפש מעצב פנים העוסק בתחום הרלוונטי עבורכם, למשל עיצוב בתים או עיצוב משרדים.

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.