באזור השרון אנו יכולים למצוא ביקוש גדול לעיצוב פנים. מהרצליה ורעננה, ועד המושבים שבאזור השרון. אנו יכולים לראות בתים צמודי קרקע, מגדלי דירות מודרניים, משרדי הייטק, מרכזי קניות, מרכזי שירות ועוד מבחר עסקים ומוסדות הזקוקים לעיצוב פנים.
מעצבת פנים בשרון מסייעת להעניק לכל לקוח פתרון עיצובי בהתאם לצרכים שלו. כמובן שישנו שוני גדול בין הצרכים של הלקוחות העסקיים המחפשים עיצוב משרדים וחנויות, לבין אלו המחפשים עיצוב דירות ובתים פרטיים. אך תהיו בטוחים כי תוכלו למצוא מעצבים גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים.

בעבר אנשים לא נהגו לשכור את שירותיהם של מעצבי פנים. עיקר עבודת העיצוב נעשתה על ידי האדריכל שעסק רק בעיצוב המבנה הפיזי (קירות, חלונות וכו‘), ואחר כך אנשים עיצבו את בתיהם באופן עצמאי. אך במשך הזמן הישראלים נפתחו לעולם והבינו כי מעצבי פנים יכולים להביא ערך רב לדירה. מעצבי פנים יודעים כיצד לעבוד עם הכלים העיצוביים השונים וליצור עיצובים מרהיבים. ואין מדובר אך ורק במראה חיצוני, העיצובים משפיעים באופן ישיר על התחושות שלנו בבית. וכך הם מסייעים לנו ליהנות יותר מהבית שלנו. עיצוב פנים גם מסייע במיקום אופטימי של הרהיטים, על מנת להבטיח ניצול טוב יותר של החלל.
סגנונות עיצוביים בהתאמה אישית
מעצבת פנים בשרון מסייעת לכל אחד להגשים את החלומות שלו לפי הסגנון העיצובי המתאים עבורו. ישנם כאלו הנעולים על סגנון עיצובי מסוים, ואותו הם מבקשים. ישנם אחרים שאינם סגורים ומבקשים מהמעצבת שתסייע להם עם רעיונות. מעצבות הפנים המוכשרות יודעות לעבוד לפי מגוון סגנונות עיצוביים, ואף ליצור שילובים מעניינים.

במסגרת הסגנונות העיצוביים רבים מתעניינים בעיצוב כפרי, עיצוב מודרני, עיצוב בסגנון ים תיכוני, עיצוב בסגנון תעשייתי ועוד סוגים שונים של עיצובים המבטאים יצירתיות והשפעות מקומיות וזרות. מעצבת פנים בשרון אינה מבטאת את הטעם האישי שלה, בסופו של דבר היא מספקת את העיצוב האופטימלי לפי סגנונו של הלקוח.

אם יש לכם העדפה לסגנון מסוים, תוכלו להסתכל בתיק העבודות של המעצבת ולהתרשם מעיצובי עבר, ולראות האם היא מביעה את הסגנון העיצובי שאתם חושקים בו בצורה מעניינת המתאימה עבורכם. וכמובן תמיד מומלץ להסתכל בתיקי העבודות, גם אם יש לכם איזה סגנון עיצובי בראש עדיין לא כדאי לפסול רעיונות אחרים.
עיצוב לפי הצרכים של הלקוח
לפעמים שואלים מה עושה מעצבת פנים בשרון, האם היא מעצבת את כל הבית, או האם ניתן לשכור אותה רק לצורך עיצוב של חללים מסוימים. ובכן, שתי התשובות נכונות. המצב האידאלי הוא לשכור את שירותי לעיצוב של כל הבית. כך ניתן ליצור התאמה ואחידות עיצובית. אך מנגד, בהחלט ניתן לשכור את שירותיה של המעצבת לפרויקטים יותר מוגדרים, כמו למשל עיצוב מטבח או עיצוב סלון. או אולי בכלל מדובר על עיצוב משרדים.

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.