כשאומרים לכם "קופסאות נעליים", מה עולה לכם בראש? רוב האנשים אוטומטית יחשבו על קופסאות הקרטון הסטנדרטיות שנקרעות ממש בקלות. אם כך, מה לגבי קופסת אחסון נעליים מעוצבת ועשויה מחומרים קשיחים שמחזיקים מעמד לטווח רחוק?

קופסאות נעליים, תתפלאו אולי לשמוע, מגיעות בכל מיני עיצובים, סוגים וגדלים. בעוד שניתן לאחסן נעליים בארון ללא כל פתרון אחסון ייעודי, אפשר גם להחליט לאחסן את הנעליים בצורה שתאפשר לשמור על הנעל. ובנקודה הזו נכנסים לתמונה מוצרים כמו מעמד לנעליים, מה שניתן לרכוש עבור חנויות וכן עבור חללי דירות.

מעמד לנעליים לחנויות ובתים

הקופסאות מגיעות במגוון גדלים ולמעשה, ניתן לכנות את הקופסאות האלו בתור "מעמד לנעליים". בעלויות של כ-60 ₪ למעמד, תקבלו סטנד נעליים ("סטנד" מלשון מעמד) שמתאים עיצובית לבית או לחנות שלכם. במקרים שבהם יש צורך לצייד חנות שלמה במעמדים, המחיר פר מעמד עשוי לרדת בכמה שקלים.

אם כך, מעבר לכך שהמעמדים והקופסאות הם פריטי ציוד הכרחיים מבחינת יעילות וסדר, מדובר בפריטי דקורציה לכל דבר. יש לא מעט אנשים שאוהבים להציג את הנעליים שלהם, מה שאפשר לעשות בעזרת אותם מעמדים. זאת, כי הם שקופים וניתנים למיקום בכל נקודה ונקדה בחנות או בבית.

מה לשקול כשרוכשים מעמד לנעליים?

כשרוכשים קופסאות נעליים או מעמד, ראשית, חשבו על הגודל והצורה של הנעליים שלכם – האם הן ישתלבו בצורה טבעית על המעמד שתרכשו? זכרו, ישנן נעליים שטוחות, עם עקב, נעליים בעיצוב נפוח ועוד, ככה שחשוב להתאים את סוג המעמד לסוגי הנעליים שלכם. כמו כן, הקפידו לבדוק היטב את המידות לפני שתחליטו איזה מהמעמדים מתאימים, כי חלק מהמעמדים מיועדים לשוק הקמעונאי וחלקם מיועדים לשימוש ביתי יותר.

ולא פחות חשוב, כדאי גם לשקול כמה מקום פנוי יש לכם עבור המעמד. ולבסוף, בדקו את החומרים שמהם מיוצר המעמד – האם הוא עשוי ממתכת חזקה או פלסטיק? בדקו זאת מראש, כי זה הנתון שיעיד עד כמה המעמד יחזיק אצלכם מעמד בטווח הארוך.

קופסאות נעליים שמתאימות עיצובית לבית

כל עוד מדברים על עיצוב פנים, עיצוב דירות, עיצוב חנויות וכולי, צריך למצוא מקום טוב לפריטים שונים שלא אמורים להיות מפוזרים בחלל. וכאלו הן קופסאות נעליים, שמאפשרות לכם לא רק להתייעל, אלא גם לשפר עיצובית את החלל. כשתבחרו את המעמדים או הקופסאות, הקפידו על חלק מהדגשים הבאים:

  • גובה ורוחב המעמד – ישנם סטנדים בכל מיני גדלים ומידות, שימו לב שאתם רוכשים קופסת נעליים או סטנד שמתאימים לחלל שלכם.
  • מחירי מעמדים לנעליים – המחירים עשויים לנוע בין כ-50 ₪ – 70 ₪ למעמד, תלוי בסוג שתבחרו.
  • סוג הפלסטיק או החומר ממנו מיוצר המעמד – שימו לב, ישנם סוגי פלסטיק יותר קשיחים ועמידים מסוגים אחרים.
  • כמות תאי האחסון הכלולים במעמד – ישנם מעמדים עם תאי אחסון בנפחים שונים ובכמויות משתנות, בדקו מראש מה בדיוק אתם צריכים.

לא בטוחים מה יתאים לחלל שלכם? צריכים מידע נוסף על עיצוב הבית בעזרת קופסאות נעליים ומעמדים? צרו קשר עם צוות idesigners עבור קבלת סיוע בכל מה שקשור לעיצוב הבית.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *