קופסאות תבלינים הן חלק מציוד המטבח החיוני ביותר. לא רק שהן מספקות דרך נוחה לאחסן תבלינים ופריטי מזון אחרים בצורה בריאה, אלא שהם גם יכולים לעזור לכם להשיג מטבח מאורגן ומעוצב בצורה מסוגננת. קבלו מאיתנו את המדריך לבחירת קופסאות תבלינים.

מחפשים קופסת תבלינים ולא בטוחים במה אתם אמורים לבחור? באופן כללי, קופסאות תבלינים מגיעות בכל הצורות, הגדלים והחומרים השונים, ככה שהבחירה העיצובית היא כולה שלכם. בעוד שאפשר לרכוש קופסאות פלסטיק יחסית פשוטות, אפשר ללכת על חומרים יותר מסוגננים כמו מתכת מעוצבת, אפילו עץ ועוד.

מאילו חומרים מייצרים קופסאות תבלינים?

בין אם תבחרו בסוג חומר כזה או אחר, כשזה מגיע לאחסון תבלינים, אתם כנראה תרצו שקופסת התבלינים תהיה אטומה ככל הניתן ועדיף בצורה הרמטית. אטימות טובה תמנע מלחות להיכנס ולהרוס את עשבי התיבול והתבלינים, כמו גם תרחיק את המזיקים השונים והחרקים שמחפשים לנשנש את התיבול שלכם.

אם תרצו אטימות מעולה, תוכלו לבחור בסוגי חומרים איכותיים יותר כמו זכוכית או פלסטיק, אבל קחו בחשבון גם את סוג האטם או הסגר של הקופסה. האופן שבו הקופסה נאטמת תלוי ברובו בסוג הסגר, שכן מכסים מסוימים עשויים להיות רופפים ובכך להציע אטימות חלקית.

עיצוב מטבח: טיפים עיצוביים לסידור קופסאות תבלינים

טיפ קטן מאיתנו, אם אתם כבר רוכשים קופסאות תבלינים למטבח, כדאי גם לחפש סוגי חוצצים שונים, כך שתוכלו להפריד בין סוגי תבלינים או לארגן אותם לפי סוג או לפי סדר מסוימים. אם יש לכם ארונות מטבח מרווחים שמציעים הרבה ספייס, תוכלו פשוט לסדר את התבלינים לפי מה שמציעים פתרונות האחסון שלכם במטבח.

  • אפשר לסדר את הקופסאות לפי צבעים.
  • תוכלו לסדר קופסאות לפי ה-אלף בית.
  • ניתן לסדר את התבלינים לפי עדות (תיבול מרוקאי, מדף של תיבול אסייתי, תיבול טריפוליטאי וכו').
  • אפשר לסדר קופסאות תבלינים לפי גדלים, לפי סוגי שימושים וכן הלאה.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון, אתם לא חייבים לאחסן את הקופסאות בתוך הארון שלכם במטבח. אתם יכולים לתלות מדפי תבלינים, מה שעשוי לתרום רבות לעיצוב הכללי של הבית שלכם. עיצוב מטבח עם מדף תבלינים, קופסאות מעוצבות וצבעים רבים, זה בדיוק מה שמשדרג מטבחים באורח פלא.

טיפים לפני רכישת קופסאות תבלינים

מעוניינים לרכוש את הקופסאות שיעשו לכם סדר עיצובי וארגוני במטבח? אם כך, הנה כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב כשאתם עושים שופינג לשדרוג עיצוב המטבח שלכם. בראש ובראשונה, קחו בחשבון את איכות הקופסאות ובטיחות השימוש בהן (במיוחד אם יש לכם ילדים).

באופן כללי, לא תרצו קופסאות שנפתחות בקלות, כי ככה הן גם יישפכו בקלות במקרה של נפילה. ולבסוף, קחו בחשבון שניתן לרכוש את הקופסאות כקופסאות בודדות, אבל גם אפשרי לרכוש סטים שלמים של פתרונות אחסון לתבלינים. ברוב המקרים, רכישת סט תהיה יותר כדאית מבחינה כלכלית, כי אתם תשלמו פחות פר פריט. וטיפ אחרון חשוב, אל תשכחו לערוך השוואת מחירים בין קופסאות תבלינים. הפערים במחירים בין החנויות יכולים להיות משמעותיים, אז תנצלו את הכוח הצרכני שלכם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *