אביזרים לעיצוב הבית יכולים לחולל שינוי עיצובי גדול בביתכם. אנו מתייחסים למילה עיצוב במשמעות הרחבה, זו אשר לוקחת מראה חיצוני ומשלבת אותה עם פרקטיות. זוהי הגאונות של העיצוב, זה מה שמביא את התחכום לחיינו. והגאונות הזו מבוטאת היטב בכל אותם הפריטים הקטנים שאנו מוסיפים לבית.

אז אלו אביזרים לעיצוב הבית יכולים לעשות את השינוי העיצובי שאתם מחפשים? לשנות את הדברים שתוכלו להרגיש בחיי היום יום, בכל רגע שאתם נמצאים בבית?

להחליף את הבלגן בסדר וניקיון

ישנם אביזרים קטנים ומפתיעים היכולים לתרום לעיצוב הבית ויצירת אווירה נעימה יותר, למרות שאולי לא חשבתם עליהם כפריטים עיצוביים. למשל קופסאות אחסון למטבח; אפילו אם בפני עצמן הן דבר פשוט ובסיסי, יש להן השפעה עיצובית וגם תועלות נוספות. הסתכלו איך נראה המטבח שלכם, האם הוא מלא במארזי פסטה, שקיות אורז וקטניות וכל מיני דברים מפוזרים. זה בדיוק מה שהורס לכם את העיצוב. לא משנה כמה כסף השקעתם במטבח, ברגע שכל המצרכים בבלגן העיצוב שלכם מאבד את הקסם. קופסאות אחסון מפלסטיק יכולות לעשות הבדל ענק, לא רק שהן שומרות על המצרכים ומונעות מקקים ונמלים, הן מעניקות לכל המטבח מראה מסודר.

ולא רק קופסאות פלסטיק. בוודאי יש לכם גליל נייר חד פעמי במטבח, זה דבר שימושי מאוד. אך האם הגליל סתם עומד על השיש? אם תשימו אותו על מעמד תוכלו להבטיח שהמטבח שלכם לא יראה כמו חדר אוכל בצבא. ואיך אתם מגישים את הקפה והסוכר לאורחים, עם הצנצנת זכוכית שבה מוכרים את המוצר בסופר? השקיעו מעט בצנצנות קפה וסוכר, ותיתנו לאורחים שלכם ולעצמכם חווית אירוח יוקרתית.

סודות העיצוב הם לאו דווקא בשבירת קירות ושינויים מרחיקי לכת, לפעמים הקסם טמון בדברים הקטנים. אלו יכולים לשדרג את העיצוב של הבית, אך גם להוריד מערכו של העיצוב הקיים אם לא מעניקים להם את תשומת הלב הנכונה.

הנגיעה הירוקה

בעוד אנו נהנים מרמת חיים גבוהה בעיר, לפעמים חסרה לנו איזו נגיעה ירוקה שתחבר אותנו לטבע. כולם יסכימו שעציץ ירוק ומלבלב הוא רעיון נהדר. אבל בפועל, שבוע לאחר שהבאתם אותנו מחנות הפרחים הוא כבר לא ירוק ומלבלב.

צמח הוא דבר חי וצריך להעניק לו את התנאים הנכונים. והאמת שלא כולנו ממש טובים בזה, ובכל זאת הצמחים לא נבראו בשביל לחיות בתוך קירות סגורים… אם רציתם נגיעה טבעית ירוקה, וזה הסתיים בצמח קמל וחסר חיים, גרמתם יותר נזק מתועלת – גם לעיצוב וגם לצמח המסכן…

צמחייה מלאכותית יכולה להיות הפתרון האידאלי כאשר רוצים לבטא בעיצוב את היופי של הטבע. תשכחו מפרחי הפלסטיק של סבתא, כיום ניתן להשיג צמחיה מלאכותית אסתטית ובעלת מראה טבעי. אין צורך למלא את הבית, אבל במקרים רבים שנראה לכם שמשהו חסר, עציץ קטן יכול לעשות את העבודה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *