רעיונות לעיצוב הבית

רוצים לשנות משהו בבית, אבל אינכם בטוחים מה כדאי לשנות? ישנם דברים רבים שתוכלו לעשות על מנת לקבל מראה עיצובי עדכני יותר ותחושה טובה יותר בביתכם. להלן כמה רעיונות פשוטים ונפלאים אשר יכולים לחולל שינוי גדול בביתכם.

התחילו מצביעת הקירות

הקירות הם חלק דומיננטי מאוד בעיצוב הבית. הם משפיעים על האור בבית, תחושת המרחב והתחושה הכללית. אין שום דבר רע בקירות לבנים, הם מגבירים את האור בדירה ותורמים לתחושת המרחב. אבל לפעמים הם גם מביאים למראה משעמם ואפילו ריקני. אל תפחדו להוסיף לקירות שלכם נגיעות של צבע. לא חייבים לצבוע מחדש את כל קירות הבית, אך לפעמים ניתן לאזן את הצבעים בבית באמצעות צביעת קיר אחד בצבע שונה או הדגשת אלמנטים מסוימים בנגיעות צבע. קשה להמליץ על צבע זה או אחר, זה תלוי מאוד בטעם האישי שלכם ובהתאמתו לעיצוב הכללי.

מי צריך שעון קיר

בימינו שעון הוא לא ממש דבר שימושי, הרי כולנו מסתכלים על הטלפון הנייד. אבל אל תמהרו להיפרד משעוני הקיר, זהו אלמנט עיצובי שיכול להפתיע. אולי תרצו להוסיף שעון קיר מעוצב לפינת העבודה, לכניסה לבית ואפילו למטבח. כאשר ישנם קירות גדולים כדאי להוסיף להם איזה אובייקט מעורר עניין. תמונות יכולות לסייע, אך לא תמיד הן מתאימות. לכן כדאי לכם לשקול גם שעוני קיר, כיום ישנם שעונים בסגנונות שונים והם אלמנט עיצובי לכל דבר. הם אפילו זולים מאוד.

יש לכם כבר סל כביסה?

אחד הדברים שעושים נזק עיצובי הוא הבלגן, כמו למשל בגדים מלוכלכים הזרוקים בחדר השינה או אולי אפילו בסלון. סל כביסה יכול להיות תוספת מעולה לביתכם. הוא יכול לתת נגיעה משפחתית חמה ולמנוע את כל הבלאגן. זהו לא חייב להיות פח פלסטיק מרושת שקניתם בשוק, כיום ישנם פתרונות מעוצבים היכולים להתאים לכל סגנון עיצובי.

פתרון לפינה שלא ידעתם מה לעשות איתה – לכל אחד בבית יש את הפינה הזו שאין לו מושג מה לעשות איתה. כאשר היא ריקה היא סתם גורעת מעיצוב הבית, ונראה ששום ריהוט לא עושה לה טוב. וכאשר מנסים לקשט את הקירות בתמונות ואביזרים, זה נראה מאולץ מידי. קונסולה לבית יכולה להעניק לכם פתרון לקצה המסדרון או לכל פינה שוממת בבית. הקונסולה מביאה איתה אווירה ויוצרת עניין. גם אם תליתם שעון על הקיר והוא נראה תלוש מהמציאות, כאשר יש לידו קונסולה פתאום הכל נראה הגיוני.

ומה עושים כאשר ממש אין לכם מושג מה לעשות והיכן להתחיל? במצב כזה צריך לחפש השראה ורעיונות לעיצוב הבית. תוכלו בקלות להיעזר באינסטגרם ופינטרסט על מנת למצוא רעיונות עיצוביים. אם אתם נוטים להתפזר, התחילו בחדר אחד; חפשו אחר רעיונות ונסו ליישם בביתכם את מה שמוצא חן בעיניכם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *