לפעמים חסר לנו משהו בבית, לפחות במשמעות העיצובית של הבית. הוא נראה לנו פשוט מידי ואנו חושבים מה אפשר לשלב בבית על מנת להעניק אופי קצת שונה, אולי יותר ייחוד ועומק עיצובי. באמצעות רהיטים ואקססוריז לעיצוב הבית אנו יכולים לתת מענה נקודתי לחללים שונים בבית, אולי משהו נראה לכם ריק בסלון, אולי הכניסה לבית לא נראית מזמינה מספיק, ואולי חסר לכם צבע וחיים בסלון. לא צריך לעשות רמונט בבית, באמצעות האביזרים לעיצוב הבית הנכונים ניתן לתת לו נגיעות עיצוביות חדשות.

אלו רהיטים לעיצוב הבית כדאי לכם לשקול?

פתרון לפינות והחללים שרוצים למלא
רוצים לתת איזו נגיעה של יוקרה, אבל משהו שיש בו חמימות ביתית והוא גם פרקטי? אולי תרצו להוסיף איזה סט של כורסת ישיבה עם הדום לרגליים. אם יש לכם איזה פינה חסרת חיים, אולי ליד הויטרינה במרפסת או אולי במקום אחר, זה יכול להיות הפתרון. כורסה שכזו יכולה להעניק מראה מעניין לכל פינה, ויחד עם זאת היא גם שימושית מאוד.

כאשר אתם מציבים כורסא עם הדום, היא ממקדת את תשומת הלב סביבה. אתם יכולים להפוך את המקום השומם לפינה נעימה באמצעות הוספת אלמנטים משלימים לידה. שולחן צד יהיה שימושי וניתן גם להוסיף אלמנטים דקורטיביים, כמו למשל עציץ קטן.

גם קונסולות בבית יכולות להיות פתרון מעולה לעיצוב חללים. למשל קונסולה לאזור הכניסה לבית יכולה להוסיף המון. היא הופכת את הכניסה לבית לחמה ונעימה. אפשר לשים לידה מעמד מטריות לימי החורף. הקונסולה היא לא רק רהיט דקורטיבי, היא יכולה להתאים גם לאחסון כל מיני חפצים אישיים מהסוג שתרצו לקחת אתכם כאשר אתם יוצאים מהבית. ועל מנת להפוך את הכל למושלם, תוכלו גם לשים מראה, רק בשביל להעיף עוד מבט אחרון לפני שאתם יוצאים מהבית.

השטיח שתמיד פחדתם ממנו

הריצוף הוא אחד הדברים הדומיננטיים בתחושה העיצובית של כל חדר. החדשות הרעות הן שהחלפת הריצוף היא דבר מורכב, ואנו אומרים זאת בתור תחליף למילים ”כאב ראש יקר“. אבל ניתן לתת לחיפוי הרצפה כיוון חדש באמצעות שטיחים. ואם אתם מהאנשים שמתחילים להתעטש כאשר הם שומעים את המילה שטיח, אנו בהחלט מבינים אתכם. שטיחים הם דבר בעייתי, הם מתלכלכים וסופגים אבק ועולם שלם של בקטריות ואלרגנים משגשגים בתוכם. ניקוי השטיח הוא דבר מורכב וממש אין לכם סבלנות להשקיע בשאיבת אבק אינסופית.

אם גם אתם נרתעים משטחים, כדאי לכם לנסות את הלהיט החדש – שטיחים העשויים מ PVC. שטיחים שכאלו יכולים לאפשר לכם לשנות את מראה הרצפה, מבלי כל ההתעסקות של תחזוקת השטיח. זהו פתרון עיצובי מעניין, וגם היגייני מאוד. שטיחי PVC מתאימים לניקוי עם מים, הם לא נהרסים. הם יכולים להיות פתרון אפילו לרצפת המטבח, מקום שבדרך כלל לא תשימו בו שטיחים. שטיחי פי.וי.סי פותחים לכם עולם חדש של אפשרויות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *